• 4
  • 7
  • 6
  • 3
  • 5
  • 2
  • 1

 

Karton - producent opakowań kartonowych

Producent opakowań kartonowych i wielkogabarytowych KARTON wita Państwa serdecznie na swojej oficjalnej stronie internetowej. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od roku 1990 i od tego też czasu zajmujemy się kompleksową produkcją opakowań tekturowych. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. pudła klapowe, pudła wykrojnikowe. Zajmujemy się również produkcją wysokojakościowych kartonów przeprowadzkowych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która przez lata swojej działalności zyskała ugruntowaną pozycję na polskim rynku. W centrum naszego zainteresowania stoją zawsze klienci i ich zadowolenie, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszej oferty spełniała nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Producent kartonów „KARTON” dba o to, aby jego firma była nie tylko synonimem jakości, ale i terminowości. Najlepszym potwierdzeniem poziomu oferowanych przez nas produktów jest, otrzymany w 2003 roku certyfikat jakości ISO 9001. Zgodnie ze standardami norm ISO dążymy do osiągnięcia niezawodności naszych usług poprzez nieustanne doskonalenie systemu zarządzania.

Jesteśmy przekonani, że u nas znajdą Państwo wszystko to, czego szukają. W razie jakikolwiek pytań ofertowych służymy swoją radą. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego produktu, a jeżeli nie znajdą Państwo modelu, który będzie Wam odpowiadał, to stworzymy go na Wasze indywidualne zamówienie.

Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Kielcach przy ulicy Długiej 39. Na życzenie klienta przewidujemy możliwość przewiezienia zamówionych pudeł kartonowych i tektur falistych pod wskazany adres. To co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to doświadczenie i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków. Nie czekajcie i już dzisiaj sprawdźcie, dlaczego warto nam zaufać!

Zapraszamy do współpracy

TUV NORD