• 2
  • 4
  • 7
  • 1
  • 5
  • 6
  • 3

Opakowania z tektury – pudła sztywne

Ofertę naszej firmy kierujemy również do firm przeprowadzkowych oraz wszystkich innych osób, które poszukują sztywnych pudeł. Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości opakowań tekturowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo opakowania klasyczne, opakowania wielkogabarytowe, pudla teleskopowe i wiele innych.

Pudła sztywne znajdują szerokie zastosowanie w branży przeprowadzkowej, spożywczej oraz meblarskiej. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest szybkie i bezpieczne transportowanie wielu materiałów, w tym również, które odznaczają się wyjątkową delikatnością. Do ich produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości tektury falistej dwuwarstwowej.

W razie jakichkolwiek pytań ofertowych prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych opakowań tekturowych. Najważniejsi są dla nas klienci i ich zadowolenie – nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

W stałej sprzedaży posiadamy m.in.: pudła klapowe, pudła fasonowe, opakowania wielkogabarytowe a także opakowania na warzywa i owoce. Wszystkie modele wykonujemy wyłącznie z wysokojakościowej tektury falistej, dzięki czemu są one całkowicie ekologiczne.

Informujemy, że używane przez nas kleje są całkowicie bezpieczne dla środowiska i nie brudzą powierzchni produktów. W razie jakichkolwiek pytań ofertowych prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze najlepszego produktu.

0601A

Pudła sztywne Typ 600


0602 A

Pudła sztywne Typ 600


 

0605 A

Pudła sztywne Typ 600

 


 

0606 A

Pudła sztywne Typ 600


0607 A

Pudła sztywne Typ 600


0608 A

Pudła sztywne


0610 M/A

Pudła sztywne


0615 M/A

Pudła sztywne


0616 M/A

Pudła sztywne


0620 A

Pudła sztywne


0621 M

Pudła sztywne